“Женя, слухай мене” – Зеленський по телефону публічно поговорив з директором Банку прямо на нараді! Відео

Зеленський публічно зателефонував голові “Укрексімбанку”

Президент Володимир Зеленський особисто зателефонував главі Укрексімбанку Євгену Мецгера після того, як під час зустрічі з бізнесом в Хмельницькому підприємці стали скаржитися на фінустанову. Присутні заявили про проблеми з реструктуризацією власних кредитів, узятих в цьому банку.

Зеленський публічно зателефонував голові "Укрексімбанку"
Зеленський публічно зателефонував голові “Укрексімбанку”
 

Підприємці скаржилися Зеленському, що протягом місяця намагалися реструктуризувати кредит, спілкуючись з членами правління банку в столиці, але безрезультатно. Перед цим розмова з Мецгера провели члени делегації президента, але той відповів, що питання вирішить управитель філією банку в Хмельницькому Тетяна Лундишева.

Але присутніх підприємців така відповідь не влаштувала. Вони заявили, що проблема реструктуризації їх кредитів не регіональна. Проблема має початок саме в Києві, після чого Мецгері особисто подзвонив сам президент.

“Люди скаржаться, що ви не видаєте ніякі кредити. Мало того, вони говорять про проблеми з відстрочкою по оплаті тіла кредиту… Женя, це не питання окремої компанії. Якщо тут, в Хмельницькій області, сидять люди та скаржаться, значить, це відбувається у вас по всій країні. це не може вирішити пані Лундишева. Глобально це вирішуєте саме ви, Женя”, – сказав він в розмові.

Момент розмови с керівником банку на 48 хвилині відео.

Як ми уже розповідали, Михаїл Саакашвілі завжди був різким на висловлювання та емоційним в промовах, так глава виконавчого комітету з реформ України з 7 травня Михайло Саакашвілі вже встиг відзначився і на новій посаді:  “Идите вы к черту, может и сами уже начнете шевелится”. Відео