ЦРУ терміново евакувало свого агента із Кремля: Стало відомо ім’я американського «крота» і що він міг передати США

ЦРУ терміново евакувало свого агента із Кремля: Стало відомо ім’я американського «крота» і що він міг передати США

 

 

Як передає видання «Страна», між США і Росією виникло ще одне вогнище напруженості, пов’язане зі шпигунством. Після того, як стало відомо, що американці вивезли з Росії свого цінного кремлівського агента , з’ясувалося що мова йде про Олега Смоленкове, співробітника адміністрації президента Росії.

 

Про це передає Комерсант з посиланням на авторитетні джерела у владі.

 

ЦРУ

 

 

Оцінки володіння цінною інформацією Смоленковим сильно різняться. За даними одного з джерел, він займався технічною роботою — відповідав за закупівлі, організації поїздок, виконував особисті доручення вищестоящего начальства. «Не думаю, що він міг повідомити американцям що-небудь, крім розхожих чуток», — стверджує співрозмовник.

 

 

Однак, за іншими даними, Смоленков працював в посольстві Росії у Вашингтоні при Юрії Ушакові, який зараз займає пост помічника з міжнародних справ президента Росії Путіна. Після повернення в Москву він продовжував працювати з Ушаковим і користувався його довірою. Джерело припускає, що Смоленков міг володіти значущою інформацією, оскільки його начальник мав прямий доступ до Володимира Путіна. «Це все серйозно», — уклав він.

 

Крім того, джерело «Комерсанта» в держорганах США підтвердив, що у випадку з репортажем CNN (телеканал першим озвучив інформацію про цінного агента США — Ред. ) Мова йде саме про Смоленкове.

 

Нагадаємо, що Олег Смоленков, 14 червня 2017 року, з дружиною і трьома дітьми відправився з Росії в відпустку в Чорногорію, а після цього їх ніхто не бачив. Дружину Олега Смоленкова звуть Антоніна. І вона також працювала в апараті уряду Росії.

 

На сайті видання The Washington Post в розділі про продаж нерухомості є інформація про придбання Смоленковим будинку за 925 000 доларів на Стаффорді (штат Віргінія).

 

 

ЦРУ
Будинки Стаффорд, придбаний Олегом і Антоніною Смоленковимі, ​​фото: Bright MLS / realtor.com

 

ЦРУ срочно эвакуировали своего агента из Кремля