«Уже лучше чем пьяный Луценко…меру знает»: мережа обговорює фото сплячого Богдана,в аеропорту Сен-Тропе

«Уже лучше чем пьяный Луценко…меру знает»: мережа обговорює фото сплячого Богдана аеропорту Сен-Тропе

 

 

Як передає видання «Страна», у мережі з’явилося фото Андрія Богдана, який в очікуванні свого рейсу спить на колінах у своєї супутниці у французькому аеропорту після  весілля юриста Андрія Довбенко в Сен-Тропе. Її в своєму Facebook виклав журналіст Юрій Ніколов, уточнивши, що знімок йому прислали анонімно.

 

 

Мережа обговорює фото Богдана

 

 

«Ось це Богдан «кимарит» на своїй супутниці у французькому аеропорту після гулянки у Довбенко замість присутності на  відзначенні Дня Незалежності та просування» приватних «кандидатів в Кабмін», — написав Ніколов.

 

 

У мережі вже встигли обговорити главу Офісу президента. Деяких обурило, що Богдан пропустив День незалежності, перебуваючи в Сен-Тропе. Деякі відзначають, що нічого обурливого в тому, що глава ОП в очікуванні літака заснув просто в залі очікування, не бачать.

 

 

«… Друга людина після президента, а запросто на лавці в аеропорту після гулянки. Міг би в готелі виспатися, але немає — летить працювати, відповідальний. Луценко би вже ужрался, оскандалився, країну зганьбив і в відділення поліції загримів, як одного разу вже в Німеччині. А Богдан міру знає. Че ви причепилися до людини, в самій-то справі «, — написав у Facebook журналіст Олександр Скубченко.

 

 

Мережа обговорює фото Богдана

 

 

Мережа обговорює фото Богдана


Мережа обговорює фото Богдана

Мережа обговорює фото Богдана