«Володя умоляю, пусти в Украину» Продюсер «Ласкового мая» попросив Зеленського пустити його на Україну

 

«Володя умоляю, пусти в Украину» Продюсер «Ласкового мая» попросив Зеленського пустити його на Україну

     
Російський співак і продюсер, відомий по роботі з групою «Ласковый май», Андрій Разін попросив президента Володимира Зеленського дозволити йому в’їзд на Україну.
    Володя умоляю

     
Про це відомий шоумен написав в своєму Instagram. На Україні Андрій Разін збирається відвідати солістку групи «Фрістайл»  Ніну Кірсо , яка знаходиться в комі в одній з полтавських лікарень.
   
Разіну, за його словами, заборонено перетинати український кордон за розпорядженням екс-президента Петра Порошенка .
   
«Благаю, прошу і звертаюся до  Володимира Зеленського . Володя, дозволь, будь ласка, мені, керівнику групи «Лагідний травень», приїхати і відвідати солістку групи «Фрістайл» Ніну Кірсо. Мене не пускають на Україну, за вказівкою колишнього президента України. Володя, вона лежить в комі, але вона все чує, вона все відчуває. Тому я повинен обов’язково приїхати і провідати Ніну. Будь ласка, благаю тебе, допоможи мені приїхати в Полтаву », — написав співак.
   
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 

Умоляю, прошу и обращаюсь к Владимиру Зеленскому. Володя, разреши, пожалуйста, мне, руководителю группы «Ласковый май», приехать и навестить солистку группы «Фристайл» Нину Кирсо. Меня не пускают на Украину, по указанию бывшего президента Украины. Володя, она лежит в коме, но она всё слышит, она все чувствует. Поэтому я должен обязательно приехать и проведать Нину. Пожалуйста, умоляю тебя, помоги мне приехать в Полтаву.

Публикация от Андрей Разин «Ласковый Май» (@razin_andrei_lm)

     
У червні цього року на Україну  не пустили  гітариста російської рок-групи «Бахит-компот».
 
Музиканта зупинили українські прикордонники в аеропорту «Жуляни» Києва через те, що він відвідував Донецьк без дозволу України.
 
Всього з початку року в перетині українського кордону  було відмовлено  близько 5 тис. Росіян.

Андрій Разін: геній чи авантюрист

Відео Youtube Мир 24
Джерело інформації: ukraina.ru

 

 

З’явилося відео, як дружина Нетаньяху влаштувала скандал в літаку і кинула хліб-сіль в аеропорту Києва Не може змиритися: Порошенко «приписав» собі посаду президента