“За Авакова повинен відповідати сам Зеленський”: Геращенко накинулася на Зеленського в Раді. Відео

Геращенко накинулася на Зеленського в Раді

Стара влада, яка наразі уникає обіцяних новою владою посадок, настільки осміліла, що сьогодні у Верховній Раді перейшла у відкриту атаку на Володимира Зеленського, звинувачуючи його персонально в відповідальності за всі гучні промахи.

Про це в ході пленарного засідання Верховної Ради заявила депутат від партії «Європейська солідарність» Ірина Геращенко.

Геращенко накинулася на Зеленського
Геращенко накинулася на Зеленського
 

«Рік тому, коли Зеленський почав кидати бруд у своїх попередників, розповідаючи, який «не такий» попередній президент, уряд і парламент, він заявив, що єдиний ефективний міністр – це Аваков.

29 серпня, коли призначався набраний з інтернету уряд «нових облич», там залишилося тільки одне «старе обличчя» – це Аваков. І Зеленський взяв на себе відповідальність за міністра, заявивши, що він повинен розслідувати кримінальні справи.

І що ми бачимо зараз? Тут розгортається дешевий спектакль під назвою «цар хороший, бояри погані», намагаються перекласти відповідальність царя на бояр. Але Аваков – це Зеленський, тому що він взяв на себе повну відповідальність за цього міністра. Венедиктова, ДБР і Шмиголь – це також Зеленський», – обурено заявила Геращенко.

 

Відео YouTube UA-Stena-Info

Як ми уже розповідали, Михаїл Саакашвілі завжди був різким на висловлювання та емоційним в промовах, так глава виконавчого комітету з реформ України з 7 травня Михайло Саакашвілі вже встиг відзначився і на новій посаді:  “Идите вы к черту, может и сами уже начнете шевелится”. Відео