Зеленський у Шустера висловився про долю «Слуги народу»

На ток-шоу Савіка Шустера «»Свобода слова» завітав на прямий ефір президент України Володимир Зеленський. Президент у своему виступі назвав головну проблему фракції «Слуга народу».

 Зеленський у Шустера висловився про долю "Слуги народу"
 Зеленський у Шустера висловився про долю «Слуги народу»

Президент України Володимир Зеленський увечері 17 квітня прийшов на ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера». Серед іншого, він обговорив там проблеми фракції «Слуга народу».

«Ви сказали при «ідеальному штормі» на цьому кораблі під назвою «Слуга народу» все вже залежить від нього, а не погоди. З самого початку я дав можливість, щоб це був дуже міцний корабель для цієї команди на борту. Головне завдання для цього корабля — це просто йти вперед», — заявив президент.

Розвал монобільшості своєї партії в Раді Володимир Зеленський пов’язав з тим, шо деяким «акулам» вдалося «домовитися» з його депутатами.

«Але дуже багато в цьому океані, в цій Верховній Раді акул, Савік. Дуже багато людей плавають і всі хочуть домовитися з цією командою… Всі знають, що зі мною жодна з акул не зможе домовитися. А люди — вони різні… Всі хочуть , щоб цей корабель пішов на дно. Всі хочуть!»- сказав український лідер.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   "Похорон перетворили у Квартал-шоу на кістках": "шестерки" старої влади накинулись на Зеленського


Джерело

Як ми уже розповідали, депутат та лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, якщо президент України Володимир Зеленський не ветує закон про ринок землі, він буде відповідати за свої дії за трьома статтями кримінального кодексу. Відео