«Це друга Скабеева»: У Порошенка накинулися з образами на Наталію Мосейчук і канал «1+1»

 

 

«Це друга Скабеева»: У Порошенка накинулися з образами на Наталію Мосейчук і канал «1+1»

За інформацією видання replyua.net, у Петра Порошенка звинуватили телеканал «1 + 1» у використанні прийомів російської пропаганди.

В епіцентрі скандальної ситуації опинилася телеведуча телеканалу Наталя Мосейчук, яка, за словами політиків, публічно оприлюднила «брехливу і неправдиву» інформацію про п’ятого президента України Петра Порошенко в ефірі програми «Право на владу».

 

Мосейчук і канал "1+1"

 

Найцікавіше, підкреслюють в партії «Європейська Солідарність», начебто власник телеканалу «1 + 1» дав чітку вказівку не запрошувати на телеефір нікого з представників партії, лідером, якої є Порошенко і це при тому, що фракція «ЄС» є третьою за чисельністю фракцією у Верховній Раді.

Ніхто не запросив на ефір і самого Порошенка. В партії заявили, що це було зроблено для того, щоб ніхто не зміг розвінчати відверту «брехню» Мосейчук, яка процитувала адвоката Януковича, його соратника Андрія Портнова про те, що є кримінальні правопорушення у зв’язку з панамськими офшорами Порошенко.

При цьому телеведуча не вважала за необхідне повідомити про те, що панамська прокуратура якраз відкрила справу проти самого Портнова за брехливу неправдиву інформацію проти Порошенка, а всі справи проти Порошенка закрила.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   «Порошенка це батько гомосексуального світу України»: Скандальний Ілля Ківа «наїхав» на експрезидента

Мосійчук і канал "1+1"

 

У «Європейській Солідарності» підкреслюють, що свобода слова і демократія — це не тільки гласність і розповсюдження будь-якої інформації, а й право подавати різні точки зору і давати можливість відповісти на ті чи інші звинувачення.

 Ні Порошенко, ні будь-кому з членів його команди така можливість не була надана.

Повний випуск програми «Право на Владу» за 17.10.2019.

Відео Youtube ТСН

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   "Как конченные МОСКОВИТИ!": Скандальная Лариса Ницой обозвала  футболистов сборной Украины

Наталя Мосейчук і канал «1+1»