Президент на передовій: Зеленський відвідав військовий мобільний госпіталь для хворих Covid-19 в районі ООС

Володимир Зеленський відвідав військовий мобільний госпіталь для хворих Covid-19 в районі ООС

Сьогодні президент України Володимир Зеленський відвідав наметове містечко для інфекційних хворих COVID-19, 66-го військово-мобільного госпіталю в Донецькій області. Про це повідомили на Facebook-сторінці офісу Президента.

Володимир Зеленський відвідав військовий мобільний госпіталь
Володимир Зеленський відвідав військовий мобільний госпіталь

66-й військово-мобільний госпіталь розгорнуто в Покровському Донецької області. В Офісі президента також розмістили відео візиту президента.

– Я вдячний вам за те, що рятуєте життя наших військових, які захищають нашу територію, нашу Батьківщину, і найголовніше – наших людей. Крім того, що ви повертаєте до життя військових, я знаю, що ви повертаєте до життя цивільних людей, які звертаються за допомогою. Ми все вам за це вдячні, – зазначив Зеленський.

Володимир Зеленський відвідав військовий мобільний госпіталь

Станом на ранок, 11 квітня, в Збройних Силах України вже зафіксовано 10 випадків захворювання вірусом COVID-19, з них 1 летальний. Як повідомила прес-служба Міністерства оборони, на ізоляції (в тому числі самоізоляції) знаходяться 180 людей. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі три дні – 20 осіб.

– Аналіз захворювань серед військових і цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з близькими людьми (друзями і рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або живете разом, – підкреслили в Мінобороні.

 

Джерело

Як ми уже розповідали, автомобіль “Volkswagen Passat”, на якому по місту Миколаєву пересувається заступник голови МОЗ, головний санітарний лікар Віктор Ляшко, врізався в мікроавтобус Renault Trafic, на якому прибули співробітники засобів масової інформації.