Справжнісіньке бидло в столичному метро: Як гопники курили і чіплялися до дівчат. Відео

 

Справжнісіньке бидло в столичному метро: Як гопники курили і чіплялися до дівчат

 

У вагоні київського метро зняли групу нетверезих чоловіків. Пасажири ніяк не реагували на їх неадекватну поведінку, а сиділи і мовчали.

 

бидло в столичному метро
Бидло в столичному метро

Один з зображених на ролику чоловіків курив у вагоні сигарету, при цьому він приставав до жінок, а його нетверезі друзі щось голосно кричали і сильно сміялися. Шокуюче відео було опубліковано на сторінці Facebook-спільноти «Київ оперативний».

Користувачі Мережі відразу ж вибухнули коментарями, засуджуючи бездіяльність свідків інциденту. «Ясна річ, що зв’язуватися з такими собі дорожче. Але чому ніхто не викликав поліцію»,«Воно ж шукало пригод, хай би воно їх знайшло, а поліцейські вміють таких втихомирювати»,«Всі бояться і мовчать, хочуть додому приїхати, а не в морг»,«Їм що було важко викликати копів , вони б їх заспокоїли за дві секунди і більше б такого не робили»,«Мені ось стало цікаво сам автор відео, хоч якось відреагував, «Повна деградація», — відреагували в коментарях.

 

 

Джерело інформації: uanova.net

 

Щось новеньке! Путін закликав російські телеканали перестати очорняти Україну. Відео Скандальний нардеп Дубинський назвав свою партію «Слуга Народу» — «Слугами МВФ»