У нічному клубі Дніпра влаштовували таємні секс-вечірки. Відео

У нічному клубі Дніпра влаштовували таємні секс-вечірки 

 

У Дніпрі поліція викрила нічний клуб, де регулярно влаштовували секс-вечірки. У клубі проведено обшук, проти адміністрації буде розслідуватися справа про «утриманні місць розпусти» (ч.2 ст. 302 Кримінального кодексу).

 

Клуб почав активну діяльність з початку 2019 року. «Фішкою» закладу були спеціальні «темні кімнати». Заплативши адміністрації, відвідувачі могли в окремому приміщенні усамітнитися і вступати в статеві зв’язки. Вже на вході ставало зрозуміло, чим в основному займається клуб: у вазі на барній стійці зберігалися презервативи.

 

У нічному клубі Дніпра
У нічному клубі Дніпра влаштовували таємні секс-вечірки 
Нічний клуб особливо не ховався: його рекламували в профільних спільнотах в соціальних мережах. Заклад могло функціонувати і далі, але втрутилилися живучі по сусідству громадяни. Втомлені від галасливих відвідувачів жителі району викликали поліцію.

 

Коли правоохоронці прибули з обшуком, в клубі було близько 30 відвідувачів, а також адміністрація, персонал і учасники розважальної програми. За створення і утримання секс-закладів Кримінальний кодекс обіцяє до п’яти років обмеження або позбавлення волі.

 

Відео Youtube Поліція Дніпропетровщини


Джерело інформації: fakty.ua