Знайдене немовля в Лимані назвали в честь Зеленського і Порошенко. Відео

 

Знайдене немовля в Лимані назвали в честь Зеленського і Порошенко

 

Новонародженого хлопчика, якого 21 квітня знайшли на залізничному вокзалі в Лимані, назвали Лиманський Володимир Петрович.

 
Про це повідомляє в Facebook прес-служба АТ «Укрзалізниця»
 
Як пояснили працівники залізниці, прізвище «Лиманський» тому, що новонародженого знайшли на території залізничного вокзалу в Лимані, а Володимир Петрович в честь кандидатів в президенти, Петра Порошенка і Володимира Зеленського.
 
Знайдене немовля в Лимані
Знайдене немовля в Лимані назвали в честь Зеленського і Порошенко
Нагадаємо, 21 квітня, в день виборів президента України, до чергового помічника начальника вокзалу станції Лиман, звернулася невідома жінка і повідомила, що в одному з приміщень вокзалу лежить пакет з новонародженою дитиною всередині.
 
Малюка врятувала чергова по вокзалу станції Лиман Ольга Липська.
 
Співробітники регіональної філії «Донецька залізниця» провідали дитини в лікарні і надали фінансову допомогу для придбання товарів першої необхідності, одягу та продуктів харчування.
 
Поліція шукає мати новонародженого. Малюк буде залишатися в лікарні поки не будуть оформлені всі необхідні документи.
 
«Укрзалізниця» окремо звертає увагу на шахрайські оголошення про збір коштів нібито для допомоги малюкові. Бажаючим допомогти слід безпосередньо звертатися в Лиманський пологовий будинок.
    Facebook Телеканал UA: Донбас Джерело інформації: donbass.live

 

 

У нічному клубі Дніпра влаштовували таємні секс-вечірки. Відео «Здесь был Вова»: в Мережі підняли на сміх Путіна, який залишив автограф на глобусі. Відео