«Президент має право знати думку людей»: Леонід Кравчук підтримав Володимира Зеленського

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що чинний президент повинен знати думку громадян. При цьому експрезидент додав, що він здивований істерикою, що піднялася в ЗМІ, коли телеканали почали звинувачувати Володимира Зеленського чи не у всіх смертних гріхах.

Про це Леонід Кравчук розповів виступаючи в прямому ефірі телеканалу «Україна 24».

Леонід Кравчук підтримав Володимира Зеленського
Леонід Кравчук підтримав Володимира Зеленського

Кравчук пояснив, що пропоноване Зеленським опитування — це дійсно бажання знати думку простих людей. Критики президента в цьому випадку просто перейшли всі «червоні лінії».

За словами експрезидента, особисто він підтримує дану ініціативу Володимира Зеленського — у нього дійсно є право знати думку людей з питань, які цікавлять як суспільство, так і самого главу держави.

Також перший президент заявив, що питання про вільну економічну зону на Донбасі — це в першу чергу прагнення дізнатися думку громадян. Чи зможуть дану ініціативу в разі схвалення товариством реалізувати на практиці?.

Тут уже все залежить від парламенту. Разом з тим Кравчук переконаний, що створення вільної економічної зони на Донбасі — це шлях до припинення війни.

Як ми раніше також розповідали, скандальна українська волонтерка Звіробій Маруся накинулася з образами та погрозами на першого президента України Леоніда Кравчука: «Ти гнида, стара прос@@тутка та малорос”. М.Звіробій — ВІДЕО