“Ви ж тільки що були при владі. Що забули..Амнезія?»: Кравчук розмазав стару владу Порошенко. Відео

 

Кравчук розмазав стару владу Порошенко

Дуже цікава та жорстка видалася остання політична програма “Право на владу” на каналі “1+1”. Тему прямого ефіру ведуча Наталія Мосейчук оголосила під назвою “Рік під знаком Ze”.

Кравчук розмазав стару владу Порошенко
Кравчук розмазав стару владу Порошенко
 

>

Багато запрошених гостей почали “чорнити” перший рік президенства Володимира Зеленського, звалюючи всі проблеми та недоліки в державі на нову владу.

Так депутатка від партії “Европейська солідарність” Ірина Геращенко звинуватила гаранта в “кумовстві”, заявивши що Володимир Зеленський призначає на посади своїх друзів зі студії “95 Квартал”.

На захист нової влади став Леонід Кравчук, він почав “рубати” правду та обрушився з критикою на команду колишнього президента Петра Порошенка та його соратницю Ірину Геращенко.

«Корупція пронизала всі пори нашого життя…Ви ж тільки що були, дівчата і хлопці при владі! Ви що забули? Амнезія….»?, – емоційно виступив Леонід Кравчук

 

Як ми уже також розповідали, на останній передачі Шустера дуже сильно поспорили перший президент України Леонід Кравчук та Ірина Геращенко. Обговорюючи питання підписів на мінських угодах Кравчук перейшов на ти, і накричав на Геращенко: Ти що з глузду зіхала?”. Відео

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------