А говорить що маленька пенсія! Леоніда Кравчука звинуватили в тому, що він носить дорогий годинник

 

Кравчука звинуватили в тому, що він носить дорогий годинник

 

Перший президент держави Леонід Кравчук, 16 липня виступив на урочистому засіданні Верховної Ради до дня прийняття декларації про Державний Суверенітет України.

А прискіпливі журналісти під час трансляції помітили у першого президента начебто “дорогий” аксесуар на руці. Про це першим розповідає видання “Apostrophe”.

Кравчука звинуватили в тому, що він носить дорогий годинник
Кравчука звинуватили в тому, що він носить дорогий годинник
 

>

На опублікованих фотографіях помітили в експрезидента України годинник “Frederique Constant Runabout”. Відзначається, що це дорогий годинник з лімітованої колекції. Якщо купувати їх в нашій країні, то обійдеться такий аксесуар в суму – 73 тисячі гривень.

Такий хронометр Runabout, як у Леоніда Макаровича, Frederique Constant випускає щороку. Відомо, що оформлення такого аксесуара дизайнери створили, надихнувшись стилем човнів Riva 1920-х років. Такі годинники не тільки дорогі, але і досить лаконічні та витримані, особливо – в разі ділового стилю.

Минулого року Леонід Макарович Кравчук робив заяву про свою пенсію. За його словами, він отримує пенсію депутатську в розмірі 18 тисяч гривень. Він підкреслював, що не раз піднімав це питання, проте багатьом здавалося, що він турбується тільки про гроші, хоча це, за його словами, не так.

Як ми також розповідали, учора, біля станції метро “Шулявка” в столиці стався вибух невідомого предмета який був заложений в сміттєву урну. Від зриву постраждало четверо осіб, один із них у важкому стані. Відео

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------