«Розведенню військ бути!»: Зеленський терміново летить в зону розведення військ на Донбасі

 

«Розведенню військ бути!»: Зеленський терміново летить в зону розведення військ на Донбасі

 

Сьогодні зранку стало відомо про те, що представники української влади мають намір відвідати населений пункт Золоте, а також Петрівське і Станицю Луганську, де має бути проведено розведення військ.

 

Зеленський терміново летить

Як вдалося з’ясувати, за підсумками зустрічі з питань безпеки і оборони в Офісі президента України заявили, що такий візит влади очікується в найблищий час.

Зокрема, в повідомленні наголошується: «Очікується, що представники влади відвідають Петровське, Золоте і Станицю Луганську, Щоб особисто переконатися в тому, що місцевим жителям нічого не загрожує».

 

Разведению войск быть

 

Крім іншого, під час зустрічі її учасники, серед яких були голова МЗС України Вадим Пристайко, керівник Генерального штабу Руслан Хомчак, помічник президента Андрій Єрмак, начальник Генерального штабу Руслан Хомчак, глава СБУ Баканов і інші, обговорили ситуацію з безпекою на Донбасі. У тому числі в районі населених пунктів Золоте і Петровське, де заплановано розведення військ.

У повідомленні Офісу президента України також сказано: «Глава держави підкреслив, що питання безпеки українців, особливо населення в зоні розведення і досягнення стійкого миру на сході країни є пріоритетними для нього».

Джерело інформації: Офіс Президента

 

«Им всем уже пох**!»: Дівчатка-підлітки влаштували шокуюче шоу на кладовищі. Відео «Що сепарів з короваєм зустрічати будете?!» У мережі гнівно відреагували на кадри моста у Станиці…