“Ваш Порошенко торгував цими сра@ими цукерками по всій Росії”: Як Дмитро Гордон повчав Ірину Геращенко

Як Дмитро Гордон повчав Ірину Геращенко

 

На ток-шоу Савіка Шустера ”Свобода слова” учора головна тема програми було скандальне інтерв’ю журналіста Дмитра Гордона з російським терористом Гіркіним.

Як Дмитро Гордон повчав Ірину Геращенко
Як Дмитро Гордон повчав Ірину Геращенко
 

Співголова фракції “Європейської Солідарності” Ірина Геращенко зазначила, що інтерв’ю з Гиркин випускалися і раніше, і в новому інтерв’ю “насправді немає нічого нового”.

Своєю чергою Гордон заявив, що раніше записані інтерв’ю, на відміну від зробленого ним, не були записані належним чином, і тому не використовувалися правоохоронцями.

Потім Дмитро вирішив парирувати Ірині, заявивши, що її насправді обурює інформація, викладена терористом, оскільки вона нібито викриває її бездіяльність. Однак свою репліку Гордон почав зі слів про те, що “не хоче ображати дівчину”.

Це викликало обурення багатьох гостей студії. Гордону нагадали, що він повинен звертатися до Геращенко з повагою, з огляду на її статус.

“Я хочу сказати, що за п’ять років коли ви управляли державою, ви навіть не назвали війну війною. ваш лідер, у якого в Липецьку була кондитерська фабрика торгував цими “говняними” цукерками в Криму та на Донбасі”, – заявив Гордон

 

 

Як ми уже розповідали, журналіста Дмитра Гордона можуть вбити або посадити довічно за останні багатогодинні інтерв’ю з Ігорем Гіркіним та Наталією Поклонською. Про це в ефірі заявив український телеведучий Роман Скрипін: “Ти не Гордон, а Ган@он, і тебе жде кінець Бузини”. Відео