“У парламенті є одна хитро зроблена фракція”: Як Геращенко сварилася із “Слугами народу”. Відео

 

Як Геращенко сварилася із “Слугами народу”

 

На сьогоднішньому позачерговому засіданні Верховної Ради прямо в сесійній залі сталася перепалка між Іриною Геращенко з “європейської солідарності” і представниками “Слуги народу”. Про це повідомляє видання “Страна”

Перед голосуванням за законопроект 3376-1 “Про захист населення від інфекційних хвороб” Геращенко, виступаючи з трибуни, назвала фракцію “Слуги народу” “хитрозробленою”.

Як Геращенко сварилася із "Слугами народу"
Як Геращенко сварилася із “Слугами народу”
 

>

Вона повторила вчорашні слова президента Володимира Зеленського, який так назвав тих, хто хоче встановити 5-відсотковий бар’єр на місцевих виборах .

“Соррі за забірну лексику, але це цитата великого лідера сучасності. В цьому парламенті є одна “хитрозробленна” партія, для якої ключове – це політичні дивіденди. Рік тому пообіцяли політичні дивіденди вчителям, 4 тисячі доларів, і вже про це забули. Кажуть зараз про політичні дивіденди 300% надбавки лікарям, не знаючи, що лікарі отримали від 8 до 280 гривень за березень-квітень так званої надбавки. І зараз ця “хитрозробленна” фракція намагається залишити лікарів без соціальної виплати, тому що всі, хто не закінчував Трускавець, знають, що немає інвалідності по інфекційній хворобі”, – заявила Геращенко.

Вона додала, що зараз збирають підписи лікарів, щоб всі, хто лікує коронавірус, отримали виплати.

Після цього слово взяв Данило Гетманцев з “Слуги народу”, який попросив регламентний комітет розібратися, чи має право депутат називати фракцію “хитрозробленною”.

“Я як доктор юридичних наук і професор Київського національного університету Шевченко не зовсім розумію термін” хитрозробленна фракція” в нашому парламенті. Але добре розумію, що таке хамство, що таке зарозумілість, що таке брехня, яка постійно виходить від однієї з фракцій парламенту. Я прошу, щоб мій виступ був сприйнятий як заяву в регламентний комітет, і регламентний комітет розібрався, чи має право депутат називати так фракцію, що таке взагалі “хітрозробленний”- парирував Гетманцев на випад Геращенко.

 

Повне засідання позачергової сесії Верховної Ради від 07.05.2020 

 

Як ми уже розповідали, абсолютного чемпіона світу Олександра Усика і чемпіона світу за версіями WBA, WBC і WBO Василя Ломаченка внесли в базу «миротворця».

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------