“Ти не Гордон, а Ган@он, і тебе жде кінець Бузини”: Роман Скрипін жорстко розніс Дмитра Гордона. Відео

 Роман Скрипін жорстко розніс Дмитра Гордона

Київського журналіста Дмитра Гордона можуть вбити або посадити довічно за останні багатогодинні інтерв’ю з Ігорем Гіркіним та Наталією Поклонською. Про це в ефірі свого YouTube-каналу заявив український телеведучий Роман Скрипін.

 Роман Скрипін жорстко розніс Дмитра Гордона
 Роман Скрипін жорстко розніс Дмитра Гордона
 

«Еб@ть мій лисий череп, вгадайте про кого я? Так, про Дмитра Гон@она, ось його визначення. Консерва не те що розкрилася, вона вибухнула яскраво і феєрично Гордон взяв інтерв’ю у Поклонської та Гіркіна.

Був ще один лисий Олесь Бузина, я ні на що не натякаю, але про це Ілля Гришин у своєму телеграм каналі написав, що наступне інтерв’ю Гордон візьме у Мотороли та Гіві. Так ви як буває, як це робить Гордон, небезпечно на Україні  в українських реаліях», – вважає телеведучий.

Він зазначив, що за такі інтерв’ю повинні позбавляти волі довічно.

«Спочатку йому не сподобався Проспект Степана Бандери в Києві. ну то таке. Я інтерв’ю не дивився і дивитися не буду, х@й тобі, а не перегляд. Гіркін і Поклонську показувати, ти еб@нулся зовсім? Від 10 до 15 років в такому випадку дають, замало довічне має бути в такому випадку», – резюмував Скрипін.

 

Джерело

Як ми уже розповідали, учора пізно ввечері журналіст Дмитро Гордон звернувся до українців та Порошенка через своє скандальне інтерв’ю з терористом, та колишнім міністром так званої “ДНР” Ігорем Гіркіним: “Порошенку даю час принести мені вибачення, і до 9-ї ранку все вимити”. Відео