“Порошенку даю час принести мені вибачення, і до 9-ї ранку все вимити”: Заява Гордона після інтерв’ю з Гіркіним. Відео

Заява Гордона після інтерв’ю з Гіркіним

 

Пізно ввечері журналіст Дмитро Гордон звернувся до українців через своє скандальне інтерв’ю з терористом, та колишнім міністром так званої “ДНР” Ігорем Гіркіним.Відео було розміщене на YouTube-каналі журналіста о 23.00, 18 травня.

Заява Гордона після інтерв'ю з Гіркіним
Заява Гордона після інтерв’ю з Гіркіним
 

“Багато людей в різних кінцях земної кулі задумалися, а чому Дмитро Гордон, завжди відомий своєю проукраїнською позицією, записав інтерв’ю з Наталею Поклонською та Ігорем Гіркіним. Неосвічені, нерозуміючі люди поспішили затаврувати мене ганьбою“, – висловив своє обурення Гордон.

Також Дмитро Гордон заявив, що ввечері під його офісом проходить акція якихось “непізнаних об’єктів”, вони протестують проти протягування в український медіапростір терористів і сепаратистів.

Всім, хто звинувачував мене в тому, що я розганяю зраду, хто хотів мене спалити, розіп’ясти та вбити, буде соромно. Я офіційно звертаюся до хлопців, які прийшли під мій офіс і розмалювали там асфальт і вивіски, – у вас час до 9 ранку, щоб все стерти. Ви все задокументовані – відповідальність на вас особисто“, – перейшов на погрози Гордон.

Тележурналіст також закликав Петра Порошенка, членів його фракції, патріотів, активістів та всіх, хто таврував його ганьбою, звернутися до спецслужб і в Офіс генпрокурора з питанням щодо згаданих раніше інтерв’ю.

“Я звертаюся до Порошенка та його команди, як ви отримаєте відповіді на ваші запитання я вимагаю одного – щоб ви публічно переді мною вибачилися“, – підсумував Дмитро Гордон.

 

Як відомо Дмитро Гордон, який недавно опинився в центрі скандалу через інтерв’ю з експрокурором анексованого Криму Наталією Поклонською, записав нове скандальне інтерв’ю з колишнім ватажком бойовиків «ДНР» Ігорем Гіркіним.

Джерело

Як см уже розповідали, колишній прокурор анексованого Криму, та нинішній депутат Держдуми Наталія Поклонська в інтерв’ю українському журналісту Дмитру Гордону розповіла про свою любов до України та української мови та навіть заспівала українську пісню: “Я люблю Україну та українську мову”. Відео