У Трампа не витримали нерви: В США, вперше в історії по всій країні оголошено режим стихійного лиха

 

В США оголошено режим стихійного лиха

Президент США Дональд Трамп оголосив по всій країні режим стихійного лиха через епідемію коронавіруса, повідомив телеканал Fox News 12 квітня. Таке трапилося вперше в історії США. Стихійне лихо оголосили в 50 американських штатах.

Поширення COVID-19 серед населення всіх 50 штатів Америки привело до катастрофічної ситуації в країні. Як відомо, на сьогоднішній день кількість офіційно підтверджених випадків інфікування американських громадян становить 539 879.

При цьому статистика померлих від інфекційного захворювання становить 20 577 осіб, а тільки за останні 24 години COVID-19 вбив більше 2 тисяч громадян. Варто відзначити, що коронавірус змогли подолати 30 543 особи і були виписані з медичних установ.

В США оголошено режим стихійного лиха
В США оголошено режим стихійного лиха
 

>

“Вперше в історії глава держави оголошує, що режим стихійного лиха існує у всіх 50 штатах відразу. Президент продовжує відповідати на запити кожного з губернаторів, щоб захистити здоров’я американців”, – коментує ситуацію представник адміністрації президента Трампа Джадд Дір в соцмережі Twitter.

Найменша кількість хворих було зареєстровано в штаті Вайомінг, влади якого найостаннішими подали декларацію, підпис на якій дозволить штату і громадським організаціям отримувати фінансування від держави на всі необхідні потреби, пов’язані з коронавірусом.

Губернатор штату Вайомінг повідомляє, що введення режиму стихійного лиха стане приводом до підготовки і мобілізації ресурсів на протязі всього терміну їх запитання.

 

Джерело

Як ми уже повідомляли, вчора президент України Володимир Зеленський відвідав наметове містечко для інфекційних хворих COVID-19, 66-го військово-мобільного госпіталю в Донецькій області. Відео

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------