✍Жах ДНЯ! Родичі самі вантажили і закопували труну. На Франківщині поховали 37-річну жінку з Covid-19. Відео

Поховали 37-річну жінку яка померла від Covid-19

 

В Івано-Франківській області поховали породіллю, яка померла внаслідок ускладнень, викликаних коронавірусом. Як розповіла сестра померлої, її сім’я ховала її самостійно – місцева влада від цього «самоусунулися». Про це повідомляє видання “UkrainianWall”.

Поховали 37-річну жінку яка померла від Covid-19
Поховали 37-річну жінку яка померла від Covid-19

Як розповіла жінка, труну з тілом померлої повантажили в машину «швидкої допомоги» її шурин і брат – вони ж вивантажували труну в місці поховання, а після – закопували. Сестра померлої зняла весь процес похорону на мобільний телефон.

 “Міська влада мала надати людей для проведення похорону, однак в підсумку, від місцевої влади прийшов тільки один чоловік, який здійснив відеофіксацію події для звітності” , розповіла жінка

Нагадаємо що померла була госпіталізована в обласний пологовий будинок Івано-Франківщини 10 березня, причина госпіталізації – гіпертонія і проблеми, пов’язані з ожирінням. Жінка проходила лікування в реанімаційному відділенні через підвищеного тиску, проте ніяких симптомів ГРВІ або коронавируса у неї не було на той час виявлено.

 

Як ми уже розповідали, Служба безпеки України завітала до Андрія Пальчевського: до телеведучого нагрянули спецслужби через можливе приховування фактів зараження на COVID-19. Головна причина обшуків клініки «Євролаб» в тому що лабораторія не повідомила про три виявлені випадки захворювання на коронавірус COVID-19

реф