Скандал ДНЯ! Дональд Трамп не потиснув руку Пелосі, вона порвала його промову перед всіма. Відео

 

Дональд Трамп не потиснув руку Пелосі, вона порвала його промову перед всіма

Дональд Трамп в середу звернувся до Конгресу з щорічним посланням “Про становище країни”. На тлі загострення протистояння республіканців і демократів навіть цей традиційний виступ американського президента не обійшовся без скандалів.

Дональд Трамп

Навіть в ході щорічного послання президента США відчувається, як загострюється конфлікт між Дональдом Трампом і його противниками демократами. Частина з них демонстративно бойкотувала його виступ.

Трамп у відповідь відмовився потиснути руку спікеру палати представників Ненсі Пелосі – своєму давньому політичному супротивникові з Демпартії. Інцидент стався одразу після того, як глава Білого дому передав їй текст свого виступу.

Трамп не потиснув руку Пелоси
Трамп не потиснув руку Пелоси

Коли президент США закінчив промову, всі встали і почали аплодувати, Пелосі в цей момент навпіл розірвала свою копію мови і відкинула клаптики паперу в сторону.

Відповідаючи на запитання кореспондента Fox News про те, чому вона порвала текст, Пелосі сказала, що її поступок “був ввічливим вчинком, з огляду на можливі альтернативи”.

Відео інциденту опублікував журнал Time в своєму Twitter.

 

Скандал. Трамп не потиснув руку Пелосі

 

Також нещодавно поліція в Палм-Біч, штат Флорида, заарештувала іранця, який ніс зброю і гроші, сталося все це біля самого особняка президента Дональда Трампа в Мар-а-Лаго.

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------