“Скоро навіть президенту нічим зарплату буде платить”: Тимошенко в Раді накинулася на владу і Зеленського. Відео

Тимошенко в Раді накинулася на владу

Тимошенко в Раді: Сьогодні, після майже двох тижневої перерви відновила свої засідання Верховна Рада України, депутати розглянуть кілька законів.

З самого початку засідання депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять своїх колег Валерія Дивиденко та Анатолія Матвієнка (колишній депутат парламенту), а також померлого вчора українського композитора Мирослава Скорика.

Тимошенко в Раді

 

Після цього спікер парламенту Дмитро Разумков дав слово для виступу депутатам од політичних фракцій. Перший виступаючий, представник фракції “Голос”, зробив заяву про початок збору підписів за відставку міністра МВС Арсена Авакова.

Представник “Європейської солідарності” Артур Герасимов під час виступу відразу накинувся на президента Володимира Зеленського.

“Минулого тижня режим Зеленського показав своє справжнє обличчя нацькувавши ДБР на національний музей Гончара. Вони злочинно штурмували музей, зламали двері та били журналістів”, – заявив з трибуни парламенту депутат.

Та не пасла задніх, в критиці діючої влади, і лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко.

“За період січень і лютий змінений бюджет вже провалений на 44,2 мільярда гривень, ви розумієте що це таке, ви розумієте що якщо це буде далі тривати то у нас скоро президенту зарплату нічим буде платити”, – сказала Тимошенко.

Відео: Тимошенко в Раді

Як ми вже писали, днями всю Україну вразила історія про смерть молодого хлопця на могилі свого друга. Після похорону загиблого на Донбасі військового прямо на могилі помер його друг дитинства. Відео