П’ятизірковий карантин Тимошенко: Як Юлія Тимошенко перечікувала пандемію у п’ятизірковому готелі на Львівщині. Відео

Тимошенко перечікувала пандемію у п’ятизірковому готелі на Львівщині

Лідерка партії «Батьківщина»Тимошенко Юлія під час карантину пропускала позачергові засідання Верховної Ради, де вирішувалися питання захисту медичних працівників.

І все це заради відпочинку в п’ятизірковому готелі “Edem Resort Medical & Spa”, що знаходиться під Львовом. Про ці факти розповідають у програмі «Схеми: корупція в деталях», новий випуск вийшов 19 травня.

Тимошенко перечікувала пандемію у п'ятизірковому готелі
Тимошенко перечікувала пандемію у п’ятизірковому готелі
 

Відзначається, що Тимошенко перебувала в комплексі разом з однопартійцем Сергієм Власенком і нардепом від «Свободи» Ігорем Кривецьким. Сама лідерка “Батьківщини” наразі від коментарів відмовляється, а її депутат Власенко заявив, що «не підтверджує і не спростовує» ці факти.

Під час розслідування журналістам вдалося помітити на території Edem Resort Toyota Camry багаторічного особистого охоронця Юлії Тимошенко. Пізніше його машина заїхала на територію Edem Resort. Журналісти «Схем» впізнали й особистого водія Тимошенко.

Відзначається, що власником розкішного готельного комплексу Edem Resort Medical & Spa є бізнесмен, екснародний депутат, заступник голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода» і один з головних спонсорів цієї партії Ігор Кривецький.

 

Відео YouTube Радіо Свобода 

 Як ми уже розповідали, пізно ввечері на офіційній сторінці Юлії Тимошенко в соціальній мережі Facebook поміняли аватарку. На новій фотографії лідер “Батьківщини” виглядає приголомшливо: пухкі губи, рівний тон особи, жодної зморшки та сивої волосинки: “Фотошоп РУЛИТЬ”.