На могилі вбитого снайпером бійця ООС трагічно помер його друг дитинства

Трагедія, яка сколихнула всю Україну трапилася на могилі похованого бійця ООС, чиє життя передчасно обірвала куля снайпера в зоні проведення бойових дій.

На своїй сторінці в Facebook волонтерка Тетяна Бородіна написала про те, що військового Віталія Лімборського поховали в рідному селі Суботці Знам’янського району Кіровоградської області.

На могилі вбитого снайпером бійця ООС трагічно помер його друг дитинства
На могилі вбитого снайпером бійця ООС трагічно помер його друг дитинства

Як стало відомо, 24-річний Віталій загинув від кульового поранення в голову у Мар’їнки. Його тіло привезли в рідне село Суботці, де і поховали. Фотографію загиблого бійця на похоронах ніс його близький друг Володимир Фуженка.

За традицією, на наступний день після похорону рідня загиблого і Фуженка пішли на могилу, щоб «принести сніданок». У цей момент другу покійного стало погано, і він впав. По дорозі в лікарню молода людина померла.

Бородіна ще на похоронах звернула увагу, як над процесією кружляли два ворони. Вона подумала, що це поганий і знак і віщує ще одну смерть. «Але так і сталося», – написала волонтер.

 

На могилі вбитого снайпером бійця

 Джерело

Ми також розповідали, що українці дуже здивовані такими весняними примхами погоди. За останні дні через сильні зливи були підтоплено Одеса, Харків, Львів та Дніпро.  Як передають синоптики така погода буде триматися в Україні ще наступні дні. Відео