Порошенко знову влаштував БУНТ в Раді

Під час сьогоднішньої позачергового засідання Верховної Ради депутати фракції «Європейська солідарність» на чолі з експрезидентом Петром Порошенко заблокували трибуну.

Депутати від опозиції почали перешкоджати голосуванню за застосування спеціальної процедури в ході розгляду так званого «антіколомойского» закону.

Порошенко знову влаштував БУНТ в Раді
Порошенко знову влаштував БУНТ в Раді

Петро Порошенко та представники його політсили блокували трибуну протягом 10 хвилин.

«Ми стоїмо перед трибуною в зв’язку з вашими коментарями на нашу адресу. За нас голосували не ви, за нас голосували наші виборці», – заявив Порошенко голові Ради Разумкова.

На це спікер парламенту відповів, що він все одно поставить на голосування проєкт. В ході словесної перепалки Разумков заявив, що тільки у фракції ЄП виникають подібні проблеми.

«Коли ви будете шанобливо ставитися до колег, у вас не буде проблем ні зі мною, ні з кимось іншим», – звернувся Разумков до Порошенка.

Знову відзначився скандальний депутат від «євросолідарності» Олексій Гончаренко, дозволивши собі звернутися до голови Ради Дмитра Разумкова «Ей», на що спікер відповів: «Вибачте, але “Ей та Агов”- це не парламентський вираз».

 

Джерело

Як ми уже також повідомляли,  поліція навідалася з перевіркою в ресторан нардепа від “Слуги народу” Миколи Тищенка після того, як поширилася інформація про те, що ресторан приймає відвідувачів, попри карантин. Відео