В ООН знайшли та усунули осіб, які потрапили на скандальне відео з сексом в службовій машині. Відео

 

В ООН знайшли та усунули осіб, які потрапили на скандальне відео з сексом в службовій машині

ООН днями потрапила в справжній секс-скандал через опублікований відеозапис з Тель-Авіва в Ізраїлі, на якій чоловік і жінка займаються сексом в машині, що рухається з символікою організації. Прессекретар генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррік заявив, що керівництво шоковане даними кадрами та вже початок відповідне розслідування. Відео опублікувало видання Inner City Press.

скандальне відео з сексом в службовій машині
Скандальне відео з сексом в службовій машині

– Глава Організації Об’єднаних Націй був шокований, глибоко вражений і стурбований тим, що видно в кадрі відео. Це йде всупереч з усім, що ми відстоюємо і працюємо над досягненням в плані боротьби з неправомірними діями співробітників ООН, – заявив офіційний представник Генсека.

Дюжаррік повідомив, що зараз Управління служб внутрішнього нагляду організації проводить ретельне розслідування інциденту, а особистості людей, які займалися сексом в машині ООН, вже встановили, як і точне місце, де стояла машина в момент знімання. Зафіксовані люди, швидше за все, пов’язані з органом ООН зі спостереження за виконанням умов перемир’я.

Як стало відомо сьогодні в Організації Об’єднаних Націй встановили особи співробітників, які займалися сексом в службовій машині та завдяки яким ООН потрапила в скандал. У їх відношенні вже ведеться службове розслідування, їх можуть повернути на батьківщину і відсторонити від участі в миротворчих операціях ООН.

Про це повідомляє  BBC.

Як ми також розповідали, руфер Mustang Wanted (Григорія Кириленко) розповів що його матюками облаяв мер столиці Віталій Кличко: “Такие Долбое*ы как ты тут лазят”. Відео