“Такие Долбое*ы как ты тут лазят”: Кличко “накинувся” на руфера Mustang на мосту в Києві. Відео

Кличко “накинувся” на руфера Mustang на мосту в Києві

 

Столичний міський голова Віталій Кличко облаяв матом відомого екстремала-руфера Mustang Wanted (Григорія Кириленко). Про це в п’ятницю, 3 липня, повідомило видання «Ukraina.ru».

Розмова між Кличком і руфером сталася в четвер, 2 липня, на Пішохідному мосту в Києві. На записі чутно, як людина, голос якого дуже схожий на голос мера, вичитує Кириленко за те, що він, ймовірно, вирішив піднятися на міст.

Кличко "накинувся" на руфера Mustang
Кличко “накинувся” на руфера Mustang

У спілкуванні з екстремалом градоначальник не посоромився використовувати нецензурні вирази. Кличко поскаржився, що якщо хтось впаде з цього моста, то претензії будуть саме до мера.

Також Кличко закликав поліцейських провести профілактичну бесіду з екстремалом і запропонував Кириленко відправитися в армію, на що той відповів, що вже встиг повоювати в Донбасі, зокрема, в донецькому аеропорту та в Широкино.

«Хочете вірте, хочете ні. Але Віталій Кличко намагався викинути мене з пішохідного моста », – написав руфер на своїй сторінці в Facebook.

В кінці минулого року Mustang Wanted повідомив про те, що його пограбували та побили охоронці на одному з будівництв в Києві.

 

Як ми уже розповідали, нещодавно Віталій Кличко видав свій новий ляп. Так мер столиці під час прямого ефіру не зміг вимовити слово “сенсаційні”, та заплутався в словах «після» з «піська». Відео