Порошенко закидали яйцями в Києві Відео

 

Порошенко закидали яйцями в Києві

   
Як передає видання «Страна», сьогодні, 12 серпня, екс-президент України Петро Порошенко вийшов з приміщення Державного бюро розслідувань після допиту не тільки під крики своїх прихильників, а й противників, повідомляє Укрінформ .
  Порошенко забросали яйцами

«Україні потрібен Порох!» — кричала одна група присутніх, а друга скандувала «Ганьба!». Противники Порошенко також кидали яйця в політика, одне з яких потрапило в кореспондента Укрінформу.
 
Екс-президент не дав журналістам коментарів з приводу допиту. В оточенні охорони він сів в автомобіль і поїхав. Зараз коментарі журналістам дає Ігор Головань, адвокат Порошенко.
 
Адвокат повідомив журналістам, що Порошенко «наскільки міг, дав вичерпні відповіді» на запитання слідчих. Він вважає, що необхідності в таких допитах немає, а екс-президент викликається на них виключно для того щоб з цієї ситуації зробити шоу.
    Відео Youtube Новости России США, Украина

 

 

Порошенко відмовився проходити детектор брехні в ГБР. Повний брифінг. Відео «Задрал штаны старик, а там кальсоны под носками»: мережу вразило загадкове відео з Путіним. Відео