«Слуги народа» прибули в Трускавець на курси молодого нардепа. Відео

«Слуги народа» прибули в Трускавець на курси молодого нардепа

 

 

За повідомленям видання «Страна» люди, які стали нардепами від команди «Зе» прибули до Трускавця, де завтра, 29 липня, розпочнеться тренінг для майбутніх депутатів від партії «Слуга народу», за яку проголосували 43,16% виборців на виборах до Верховної Ради . Про це також повідомляє  LB.

 

 

Слуги народа
«Слуги народа» прибули в Трускавець

 

Відзначається, що майбутніх нардепів від «Слуги народу» централізовано автобусами з вокзалу Трускавець відвезли в готелі.

 

За інформацією джерел видання, «слуги народу» розмістяться в найдорожчих готелях міста — «Ріксос» та «Женева».

 

Навчання буде проходити в рамках комерційного контракту, а його вартість пообіцяли вказати в звіті партії «Слуга народу».

 

 

 


Як Зеленський розносить холуїв старої влади: відео б’є всі рекорди

Ці можновладці останні 5 років грабували нашу країну, наших людей і армію. Вони відверто знущалися і принижували збідніле населення нашої держави.

“Вас начнут калечить и стрелять”: Сороченко, який побив ветерана у Бердичеві, загрожує азовцям

Артур Сороченко, який побив ветерана АТО в місті Бердичів, почав погрожувати азовцям, тому що ті нібито намагаються його знайти: “Вас почнуть калічити, і стріляти прямо в під’їздах по одному”

Пранкер від імені Зеленського “наехал” на главу поліції Дніпропетровської області 

Російські пранкери Володимир Кузнєцов – «Вован» і Олексій Столяров «Лексус» поговорили з головним поліції Дніпропетровської області Віталієм Глуховеря від імені президента України Володимира Зеленського. Аудіозапис повідомлення викладена в Youtube 27 липня, ввечері.


“Сорочка мало не лопається”: Путіна вже точно викрили у використанні двійника 

Главу Кремля Володимира Путіна в черговий раз викрили у використанні ним свого двійників.

Обслуговувати Ахметова: Шустер повертається на українське ТБ, на канал олігарха 

елеведучий Савік Шустер, витіснений з українського ефіру після того, як став не потрібен старій владі Порошенка, повертається на телеканал «Україна» олігарха Ріната Ахметова.