Зеленський обізвав судів Конституційного Суду чортами

Український президент Володимир Зеленський вважає, що своїм скандальним рішенням Конституційний суд протиставив себе державі та суспільству. Таке рішення фактично згортає антикорупційну реформу, не відповідає Конституції та верховенства права.

Про це президент написав у своєму Telegram-каналі.

Зеленський обізвав судів Конституційного Суду чортами
Зеленський обізвав судів Конституційного Суду чортами

Зеленський зазначив, що прийняте КСУ рішення «про традиційну нашу брудну політику, коли своїм все, а суспільству — бідність».

«Я точно знаю, що сьогоднішній демарш Конституційного суду — це публічний прояв змови частини старих еліт і олігархів проти президента і проти країни. Ніяк інакше. Саме проти. Тому що тільки слабкий президент і слабка держава — запорука збереження їх корупційного способу життя. Інакше вони не вміють. Як там кажуть — на Хеллоуїн все чорти з політичного пекла відкривають свої справжні обличчя. Так співпало. Прізвища чортів ви прекрасно знаєте», — написав Володимир Зеленський.

Зеленський обізвав судів Конституційного Суду чортами

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Жителі України набивають собі татуювання із Зеленським, вороги називають їх «зебольними»

Президент нагадав, що українське суспільство хоче жити в цивілізованій країні, де державний ресурс розподілявся справедливо, а не тільки для обраних олігархів.

При цьому судді Конституційного суду, призначені старою системою, прагнуть зберегти «касти недоторканних».

Зеленський вважає, що судді мовчали, поки не почалися перевірки декларацій чиновників і поки не заробив Вищий антикорупційний суд.

«І ось тут їм усім стало страшно. Дуже. І відразу захотілося вийти з усіх домовленостей про створення іншої, прозорої реальності. Формальні приводи знайдені. І раптом суд в прискореному форматі починає розглядати та скасовувати фундаментальні закони. Всю антикорупцію. НАБУ, якому ми дали можливості. НАПК, яке почало ретельно дивитися, хто і скільки заробив і витратив. На черзі — той же Вищий антикорупційний суд, який готовий брати під варту топ злодіїв за ґрати. Ну не хочуть старі еліти платити по будь-яких рахунках. Не хочуть відповідати за свої шикарні роки безконтрольного життя», — заявив президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   «Корона с головы не упадет» - Зеленський про розмову з Путіним. Відео

Джерело