Антиросійські погроми: у Тбілісі штурмують парламент. ОНЛАЙН — ОНЛАЙН

 

Антиросійські погроми: у Тбілісі штурмують парламент. ОНЛАЙН

 

Протести почалися після того, як депутат Держдуми РФ Сергій Гаврилов виступив в парламенті Грузії, сидячи в кріслі спікера

 

Учасники акції протесту в Тбілісі увірвалися в будівлю парламенту Грузії. Про це повідомляє «Грузія Online» .

 

 

Поліцейські з кийками і щитами намагаються витіснити протестувальників з території парламенту. Відзначається, що поліція не застосовує спецзасоби.

 

 

Антиросійські погроми

 

Увечері 20 червня в Тбілісі почалася багатотисячна акція протесту. Опозиція зажадала відправити у відставку голову парламенту Іраклія Кобахідзе, главу МВС Георгія Гахар і керівника Служби державної безпеки Вахтанга Гомелаурі.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Номинировать Зеленского на Нобелевскую премию призвали в России Горбачева
Активісти дали годину на виконання своїх вимог. Коли цей термін минув, вони увірвалися на територію парламенту.

 

Протести почалися після того, як депутат Держдуми РФ Сергій Гаврилов виступив в парламенті Грузії, сидячи в кріслі спікера.

 

 

Як повідомляє RTVi , під час виступу Гаврилов говорив російською мовою і сидів на місці спікера парламенту, його перервали опозиційні депутати з партій «Європейська Грузія» і «Єдиний національний рух». Вони зажадали, щоб російська делегація покинула парламент.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   «Война будет еще 3 года… Служить будут все»: Арестович сделал новые заявления о возможной дате окончания войны и мобилизации
Після цього акція протесту почалася біля готелю, де розмістилася російська делегація. Люди вимагали від Гаврилова вибачень, а коли депутат і його супутники залишали будівлю готелю, їх спробували облити водою.

 

За  словами  представників опозиції, Гаврилов відвідував Абхазію, яку Тбілісі вважає окупованою територією, а ще «брав участь у війні проти Грузії». Сам російський депутат  заявив , що «ніколи не брав участі в будь-яких діях на території Абхазії».

 

 

 

Відео youtube Georgian Broadcaster