Антиросійські погроми: у Тбілісі штурмують парламент. ОНЛАЙН — ОНЛАЙН

Антиросійські погроми: у Тбілісі штурмують парламент. ОНЛАЙН

 

Протести почалися після того, як депутат Держдуми РФ Сергій Гаврилов виступив в парламенті Грузії, сидячи в кріслі спікера

 

Учасники акції протесту в Тбілісі увірвалися в будівлю парламенту Грузії. Про це повідомляє «Грузія Online» .

 

 

Поліцейські з кийками і щитами намагаються витіснити протестувальників з території парламенту. Відзначається, що поліція не застосовує спецзасоби.

 

 

Антиросійські погроми

 

Увечері 20 червня в Тбілісі почалася багатотисячна акція протесту. Опозиція зажадала відправити у відставку голову парламенту Іраклія Кобахідзе, главу МВС Георгія Гахар і керівника Служби державної безпеки Вахтанга Гомелаурі.

 

Активісти дали годину на виконання своїх вимог. Коли цей термін минув, вони увірвалися на територію парламенту.

 

Протести почалися після того, як депутат Держдуми РФ Сергій Гаврилов виступив в парламенті Грузії, сидячи в кріслі спікера.

 

 

Як повідомляє RTVi , під час виступу Гаврилов говорив російською мовою і сидів на місці спікера парламенту, його перервали опозиційні депутати з партій «Європейська Грузія» і «Єдиний національний рух». Вони зажадали, щоб російська делегація покинула парламент.

 

Після цього акція протесту почалася біля готелю, де розмістилася російська делегація. Люди вимагали від Гаврилова вибачень, а коли депутат і його супутники залишали будівлю готелю, їх спробували облити водою.

 

За  словами  представників опозиції, Гаврилов відвідував Абхазію, яку Тбілісі вважає окупованою територією, а ще «брав участь у війні проти Грузії». Сам російський депутат  заявив , що «ніколи не брав участі в будь-яких діях на території Абхазії».

 

 

 

Відео youtube Georgian Broadcaster