Він дуже виріс як політик!!! Зеленський підірвав соцмережі сьогоднішнім виступом в Раді. Відео

Він дуже виріс як політик!!! Зеленський підірвав соцмережі сьогоднішнім виступом в Раді

 

Сьогодні президент Володимир Зеленський виступив у Верховній Раді з посланням до депутатів та громадян України.

Зеленський підірвав соцмережі сьогоднішнім виступом в Раді
Зеленський підірвав соцмережі сьогоднішнім виступом в Раді

У своєму виступі президент торкнувся дуже важливих проблем пов’язаних із пандемією коронавірусу, війною на Донбасі та місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня.

Депутати парламенту під час виступу Володимира Зеленського стоячі аплодували лідеру країни та вслухалися в кожне слово лідера своєї партії.

А ось опозиційні депутати своїми дикими вигуками, та піднятим плакатами намагалися зірвати виступ президента, але це тільки викликати посмішку на обличчі Володимира Зеленського.

У соціальних мережах уже почали коментувати послання президента та його виступ.

“Наш Президент ще більше виріс за цей час…виріс як політик та стратег…БРАВО”, “А вам його ніколи не зламати”, “Побачите “порохоботи” що буде з ним ще через три роки”, “Зеленского на второй срок!!!”, так коментують виступ Володимира Зеленського користувачі соціальних мереж.

Як ми також розповідали, після скандального рішення Дарницького районного суду столиці, який зобов’язав автора книги “Справа Василя Стуса” Кіпіані Вахтанга видалити з твору інформацію про лідера партії “ОПЗЖ” Віктора Медведчука.

В мережі піднялися гнівні висловлювання на адресу Володимира Зеленського, забувши при цьому хто з попередників прикривав пана Медведчука, та робив все щоб той залишився в політиці.