Зеленський готовий розпустити Парламент якщо стане президентом. Відео

 

Зеленський готовий розпустити Парламент

 
Володимир Зеленський не виключає, що в разі перемоги розпустить Верховну Раду і в країні відбудуться дострокові парламентські вибори. А також прямо говорить, що такий крок вигідний новій команді. Про це він заявив в інтерв’ю порталу РБК Україна, опублікованому 17 квітня на платформі Youtube.
 
Питання лише в тому, чи встигне Зеленський зробити це в відведені законом терміни — за 6 місяців до закінчення повноважень нинішнього скликання. Тобто до 27 травня 2019 року.
 
Зеленський готовий розпустити Парламент
Зеленський готовий розпустити Парламент

 
«Ви ж розумієте, що нам це вигідно. І не факт, що це вигідно Петру Порошенко. В цілому, будемо діяти згідно із законом», — сказав Володимир Зеленський, спростовуючи, що дострокові вибори допоможуть нинішньому президенту закріпитися в якості основної опозиційної сили у Верховній Раді.
При цьому він запевнив, що не має наміру тиснути на парламент, вимагаючи прийняття необхідних президенту рішень. Хоча і не готовий прийняти відмову депутатів від голосування «деяких законів» . Як приклад він навів проект про зняття недоторканності з депутатів і самого президента.
Відео Youtube РБК-Україна
Джерело інформації: ubr.ua

 

 

«Бджілка» выросла: 23-летняя Алина Гросу показала внушительный бюст. Видео Полицейский избил УКРОПа: Як поліція захищае агітпродукцію за Порошенко. Відео