Зеленський просто блискуче осадив Рабиновича: Опозиціонер «втратив дар мови», а Рада аплодувала. Відео

 

Зеленський просто блискуче осадив Рабиновича: Опозиціонер «втратив дар мови», а Рада аплодувала

   
Президент української держави Володимир Зеленський досить в різкій формі поставив на своє місце народного депутата від партії, співголовою якої є кум Путіна Віктор Медведчук — «Опозиційна платформа — За життя!» Вадима Рабіновича. Це сталося буквально відразу ж після виступу останнього в Верховній Раді України.
    Зеленський просто блискуче    
Так, відомо, що коли Рабинович вийшов до трибуни і виступив публічно проти скасування мораторію на продаж української землі, виступаючи при цьому українською мовою, Володимир Зеленський в своєму стилі поставив соратника Медведчука на своє місце. При цьому Верховна Рада аплодувала Верховному головнокомандувачу ЗСУ.
   
Також варто відзначити, що даний епізод був оприлюднений цілою низкою українських телевізійних каналів, а також в Інтернеті. Звертаючись до Рабиновичу, Зеленський заявив: «У першу чергу, я хотів би звернутися до пана Вадима Рабиновича.
   
Ще раз добрий день! Почув вашу прекрасну, співучу мову». Крім того, він додав: «Я хотів би вам сказати, що розглядається питання про зняття депутатської недоторканності , а не про недоторканність землі. Просто нагадати, про що йде мова».
    Відео Youtube Зе!Канал
Джерело інформації: replyua.net

Зеленський просто блискуче осадив Рабиновича

 

 

«Перш за все я людина, і я не кума Юзіка»: «Слуга народа» прокоментувала свою любовну… Заскучав бідненький за мандатом: Ляшко в «труселях» заспівав пісню «Третье сентября». Відео