«Эй, Маша с Уралмаша»: Геращенко не сподівано заступилась за Зеленського, і «опустила» Захарову

Ірина Геращенко нарешті заступилась за Зеленского, і «опустила» Захарову

 

 

Замість того щоб «підколювати» нашого президента України Володимира Зеленського спікеру МЗС Росії Марії Захарової треба зайнятися і давати поради своєму президенту – Володимиру Путіну.

 

 

 

 

Таку заяву на напади зі сторони скандальної дипломатки країни-агресора опублікувала на своїй сторінці у Facebook колишній віцеспікер Верховної Ради України Ірина Геращенко.

 

 

Також депутатка підкреслила, що критикувати і поганяти главу української держави має право тільки його народ, але ніяк не представники окупантів.

 

 

 

«МЗС Росії нахамив Зеленському. Оперативно нахамили, не чекали не те, що кілька днів, а навіть кілька годин не чекали. Їх «чекаємо від вас сигналу» це – «чекаємо від вас капітуляції». Що тут можна сказати? Нехай МЗС РФ дає поради Путіну, а не президенту України. Не треба повчати українського президента. Це може робити народ України і українська опозиція, а не Маші з Уралмаша», – яскраво втихомирила Захарову Ірина Геращенко.

 

 

 

Також вона заявила, що і Українці чекає від Путіна не сигналів, а дій – звільнення заручників і повернення тимчасово окупованих Донбасу і Криму.

 

 

 

Захарова відповіла Зеленському

По матеріалах: obozrevatel.com