«Эй, Маша с Уралмаша»: Геращенко не сподівано заступилась за Зеленського, і «опустила» Захарову

 

Ірина Геращенко нарешті заступилась за Зеленского, і «опустила» Захарову

   
Замість того щоб «підколювати» нашого президента України Володимира Зеленського спікеру МЗС Росії Марії Захарової треба зайнятися і давати поради своєму президенту – Володимиру Путіну.
       
Таку заяву на напади зі сторони скандальної дипломатки країни-агресора опублікувала на своїй сторінці у Facebook колишній віцеспікер Верховної Ради України Ірина Геращенко.
   
Також депутатка підкреслила, що критикувати і поганяти главу української держави має право тільки його народ, але ніяк не представники окупантів.
     
«МЗС Росії нахамив Зеленському. Оперативно нахамили, не чекали не те, що кілька днів, а навіть кілька годин не чекали. Їх «чекаємо від вас сигналу» це – «чекаємо від вас капітуляції». Що тут можна сказати? Нехай МЗС РФ дає поради Путіну, а не президенту України. Не треба повчати українського президента. Це може робити народ України і українська опозиція, а не Маші з Уралмаша», – яскраво втихомирила Захарову Ірина Геращенко.
     
Також вона заявила, що і Українці чекає від Путіна не сигналів, а дій – звільнення заручників і повернення тимчасово окупованих Донбасу і Криму.
     

Захарова відповіла Зеленському

По матеріалах: obozrevatel.com

 

 

«Давайте вивішувати прапори» «:Зеленський закликав українців зробити флешмоб до Дня Державного прапора. Відео «Бл@дь…ну как так!»:Під Києвом знайшли таємний «золотий палац» Ахметова — шейхи і принци віддихають. Відео