Ось і почалося! Бюро Розслідувань попросило позбавити Петра Порошенка недоторканності

Ось і почалося! Бюро Розслідувань попросило позбавити Петра Порошенка недоторканності

Українське державне бюро розслідувань запросило дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності колишнього президента країни Петра Порошенка.

Запит стосується про справу про призначення членів Вищої ради правосуддя.

 

Петра Порошенко недоторканності

 

Слідчими було направлено до Генеральної прокуратури заяву про підозру екс-президенту. Дана інформація була повідомлена в прес-службі Бюро.

«Це проект про підозру був підготовлений і направлений в генпрокуратуру як досудове розслідування у кримінальному виробництві щодо можливих неправомірних впливах з проведення конкурсу з відбору кандидатур для призначення діючих членів Вищої ради правосуддя в травні і березні цього року. У документі також повідомляється про підозру колишньому президенту Україна в скоєнні кримінального злочину, передбачених ч. 2 ст. 364 і ч. 3 ст. 109 Кримінального кодексу України «, — було заявлено в повідомленні ГБР.

 

Петра Порошенко недоторканності
ДБР попросило позбавити Петра Порошенка недоторканності

 

Також слідчими Бюро було направлено прокурорам проект який представляється в парламенті України. Проект говорить про те що Рада повинна дати свій дозвіл що б притягнути до кримінальної відповідальності Петра Порошенка, так як він зараз є чинним депутатом.


Нагадаємо що раніше депутат парламенту Олексій Гончаренко подав заяву в ГБР на президента України Володимира Зеленського

 

 

Суд над Ляшком: Онлайн трансляция из зала суда где избирают меру пресечения главному радикалу Украины УЖАС! И войны не надо!: С начала 2019 года в ДТП на дорогах Украины погибло…