Рада під загрозою існування! Третій випадок хвороби на коронавірус виявлений у депутата фракції «ОПЗЖ»

Третій випадок хвороби на коронавірус виявлений у депутата фракції «ОПЗЖ»

На коронавірус захворів ще один народний депутат. На цей раз хвороба підкосила депутата від «Опозиційної платформи — За життя» Олександра Лукашова.

На коронавірус захворів ще один народний депутат.
На коронавірус захворів ще один народний депутат.

Про це в своєму телеграм -каналі розповів нардеп від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко. Він раніше писав, що COVID-19 знайшли у його колеги від групи «Довіра» Сергія Вельможного.

Народний депутат від групи «Довіра» Олександр Сухов говорив, що він з колегами пройшов тест на коронавірус. З них були якраз Лукашев і Вельможний.

У іншого хворого на коронавірус депутата від групи «Довіра» Сергія Шахова на тлі захворювання почалася пневмонія.

Таким образом, коронавірусом заразились уже троє українських народних депутатів.

Також відсьогодні вирушає на домашній карантин німецький канцлер Ангела Меркель. За інформацією світових ЗМІ Меркель прийняла таке рішення після того, як у лікаря, який робив їй днями профілактичне щеплення, виявили коронавірусну інфекцію.

 

Останні новини станом на 23.03.2020

Джерело

А в столиці поліція силою виволокла з тролейбуса зайвих пасажирів: Подія сталася у Києві. Зайвих пасажирів з тролейбуса прибув витягувати наряд поліції. Відео

 

 

«Слуга народу» Горбенко заявив, що у нього коронавірус. Він сидів у Раді поруч з Арахіміею… Перед хворобою навіть канцлер не виняток! Ангела Меркель ізолювалась з підозрою на коронавірус. Відео