Перед хворобою навіть канцлер не виняток! Ангела Меркель ізолювалась з підозрою на коронавірус. Відео

 

Канцлер НімечиниАнгела Меркель самоізолювалась

Ангела Меркель карантин…

Відсьогодні вирушає на домашній карантин німецький канцлер Ангела Меркель. За інформацією світових ЗМІ політик прийняла таке рішення після того, як у лікаря, який робив їй днями профілактичне щеплення, виявили коронавірусну інфекцію.

Ангела Меркель карантин
Ангела Меркель карантин
 

>

Про це Меркель дізналася відразу після прес-конференції 22 березня, в ході якої вона оголосила про посилення карантинних заходів в Німеччині. Зокрема, в найближчі два тижні громадянам країни заборонили збиратися більше, ніж по двоє.

Перебуваючи на самоізоляції, Меркель має намір продовжувати виконувати свої службові обов’язки.

В даний час Німеччина входить до п’ятірки країн, які найбільше постраждали від пандемії COVID-19. За даними університету Джонса Хопкінса, в країні заразилися майже 24 тисячі осіб, 92 з них померли.

 

Джерело

Також ми повідомляли про те що уже у другого нардепа Ради виявлений коронавірус. Народний депутат Верховної Ради Сергій Вельможний заразився коронавірусом. Про це 21 березня повідомив його колега з групи «Довіра» Сергій Шахов.

А в столиці поліція силою виволокла з тролейбуса зайвих пасажирів: Подія сталася у Києві. Зайвих пасажирів з тролейбуса прибув витягувати наряд поліції. Відео

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------