Карантинні пристрасті в Україні: В Києві поліція силою виволокає з тролейбусів зайвих пасажирів. Відео

В Києві поліція силою виволокає з тролейбусів зайвих пасажирів

В Україні продовжують бушувати карантинні пристрасті. У великих містах із закриттям метро, обмежили число в транспорті – їх повинно бути не більше 10 осіб.

Драматична подія сталася у Києві. Зайвих пасажирів з тролейбуса прибув витягувати наряд поліції. Відео конфлікту опублікував паблік «Типовий Київ».

На відео наряд поліції зайшов у тролейбус і силою виволік звідти кількох чоловіків, які відмовилися залишати тролейбус самостійно. Чоловіків повалили на землю, заломивши їм руки. Деякі з пасажирів при цьому чинили опір поліції. Автор відео, записуючи те що відбувається, вигукує «Гасіть кабанів!».

В Києві поліція силою виволокає з тролейбусів зайвих пасажирів
В Києві поліція силою виволокає з тролейбусів зайвих пасажирів
 

У Мережі думки щодо подій на відео розділилися, провокуючи палкі дебати: одні вітають дії поліції, інші вважають, що такі дії в захисті від коронавірусної інфекції в Київ недоречні, бо, мовляв, є важливіші справи.

«Ммммм, така турбота про здоров’я людини, що аж поспішають його покалічити виводячи з автобуса! І все це під захоплені крики натовпу, мовляв, по-іншому не розуміють!», – пише Гліб Лашкевич.

«У нас, на жаль, по-іншому неможливо, основна маса не розуміє», – Вікторія Кукілевіч.

«Спочатку забезпечте, а потім вимагайте. Я так вважаю, що людей поставили в глухий кут, а як жити не пояснили», – висловила обурення Оксана Кобель.

«Ну тепер наша поліція хоч чимось стала в нагоді», – невдоволено пише Вікторія Низенко.

«Поліцейські молодці. Виконують свої обов’язки», – заявив Анатолій Біланенко.

 

Як ми повідомляли, депутат Верховної Ради Сергій Шахов, який заразився коронавірусом повідомив про погіршення свого стану. Про це він розповів в трансляції на своїй сторінці в Facebook в п’ятницю. Відео