«А у вас є хороші хлопці?»: Зеленський прямо на вулиці шукав кандидата в губернатори Миколаєва.. Відео

«А у вас є хороші хлопці?»: Зеленський прямо на вулиці шукав кандидата в губернатори Миколаєва.

 

 

Президент України Володимир Зеленський заявив в ході свого візиту до Миколаєва, що до сих пір не знайшов гідних кандидатів на пост голови Миколаївської обласної державної адміністрації (ОДА). Про це повідомляє інтернет-видання «НикВести» 17 липня

 

А у вас є хороші

 

 

Раніше Зеленський зажадав, щоб виконуючий обов’язки голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеслав Бонь пішов у відставку за власним бажанням. На питання журналістів про те, чи є у нього кандидати на пост губернатора, президент відповів негативно.

 

 

«Поки немає. Є у вас хороші хлопці? Є у вас нормальні менеджери, які дійсно підняли бізнес? Знайдіть! »- сказав Зеленський.
пари матч
Судячи з усього, питання з миколаївським губернатором стоїть особливо гостро. Секретар Національної інвестиційної ради при президенті України Давид Арахамія ще 28 червня закликав користувачів Facebook запропонувати свої кандидатури на посаду голови Миколаївської ОДА.

 

 

Він зазначав, що перед майбутнім головою Миколаївської обласної державної адміністрації будуть стояти такі завдання: зменшити корупцію, знизити вплив криміналітету на життя регіону, втричі збільшити інвестиції в регіон і зробити з прибережної зони «цукерку».

 

Відео Youtube НикВести HD

Джерело інформації: ukraina.ru