“Порошенко на День Незалежності готує державний переворот”: Скандальну новину озвучив Ілля Ківа

Депутат Верховної Ради від “ОПЗЖ” Ілля Ківа заявив, виступаючи в ефірі телеканалу NewsOne, що Петро Порошенко фінансує націоналістичні групи, та готує їх до маршу на День незалежності.

За словами народного депутата цей марш в результаті повинен перерости в протистояння з чинною владою, але це ще не все.

"Порошенко на День Незалежності готує державний переворот": Скандальну новину озвучив Ілля Ківа
“Порошенко на День Незалежності готує державний переворот”: – Ілля Ківа

Ківа попередив, що закінчитися все може державним переворотом. Зокрема, Порошенко зробить спробу захоплення декількох адміністративних будівель, в тому числі, і Офісу президента. Після цього він зажадає проведення позачергових виборів – як парламентських, так і президентських.

Також народний депутат заявив, що для цього готують спеціальну команду. Там зібрали людей, у яких вже є досвід повалення чинної влади, і є відповідне бажання. Не варто забувати, що виборчий штаб «Європейської солідарності» зараз очолює Олександр Турчинов – людина, який фінансував не один переворот, але в підсумку завжди виходив сухим з води.

Ківа стверджує, що на фінансування «Національного корпусу» виділено кілька мільйонів доларів, і до цих людей уже приєднався Дмитро Ярош.

Джерело

Як ми раніше також розповідали, скандальний депутат парламенту Ілля Ківа обізвав прем’єр-міністр України Дениса Шмигаля “нацистом”: “Ты суч@й потомок нацизма, из Львовской области” – І.Ківа

А перед цим народний обранець від партії “ОПЗЖ” Ківа, в одному із київських ресторанів побився з ветераном війни на Донбасі.