А що дівчатка більше не цікаві? Скандальний Ківа листувався з Жириновським у всіх на очах. Відео

А що дівчатка більше не цікаві? Скандальний Ківа листувався з Жириновським у всіх на очах

В нашому парламенті ні дня не може бути без скандалів, хтось в цих справах новачок, який встиг прославитися на всю країну однією безглуздою пропозицією, а хтось потрапляє в незручні ситуації із завидною регулярністю. Таким є одіозний депутат від партії “ОПЗЖ” Ілля Ківа.

 

Ківа листувався з Жириновським
Ківа листувався з Жириновським у всіх на очах
 

 

Як повідомляє інтернет-видання “UkrainianWall”, Ілля Ківа на черговому засіданні Верховної Ради був помічений під час листування з якимось Володимиром Вольфовичем. ЗМІ відразу припустили, що це може бути той самий російський колега нашого народного депутата по одіознім витівкам Володимир Жириновський, лідер фракції ЛДПР.

Депутат поцікавився самопочуттям Володимира Вольфовича і попросив його передзвонити при зручній нагоді. Потім депутат по всій видимості, не витримав того, що відбувається навколо нього і вирішив вилити душу товаришеві.

Він поскаржився на те, що “вони зі своїм п ** орськім урядом країну пр**рали”. Пізніше він заглибився в роздуми, що шансів відновити економіку практично немає.

 

 

Нагадаємо що нещодавно Ілля Ківа став учасником бійки в ресторані “MOCCO”. У 2020 році Ківа уже також встиг «засвітитися» при перегляді пікантних фото під час засідання Верховної Ради.