“Ты суч@й потомок нацизма, из Львовской области”: Скандальний Ківа обізвав Шмигаля “нацистом”

Скандальний Ківа обізвав Шмигаля “нацистом”

Скандальний народний депутат України від «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Ківа заявив, що прем’єр-міністр України Денис Шмигаль недарма походить з Львівської області – колиски “українського фашизму”.

Про це депутат повідомив, коментуючи скандальну заяву  Шмигаля про те, що День Перемоги для нього не свято.

Скандальний Ківа обізвав Шмигаля "нацистом"
Скандальний Ківа обізвав Шмигаля “нацистом”
 

Ківа обізвав прем’єр-міністра України “нацистом і ворогом” України.

«Прем’єр-міністр України Шмигаль, вчора на офіційній зустрічі з моєю парламентською фракцією заявив, що для нього свята 9 Травня – Дня Перемоги – не існує! Ще один сучий нащадок зрадників і пособників нацизму, з Львівської області – колиски українського фашизму – дорвався до влади.

Оголошую “нациста-Шмигаля” ворогом моєї Батьківщини, з якими я буду боротися! Не здивуюся якщо у цієї мерзоти в столі лежить акуратно загорнута в оксамитову ганчірочку потерта фотографія Адольфа Гітлера, яку він дбайливо зберігає з часів свого дідуся», –  зробив скандальну заяву Ківа в соціальній мережі.

 

Джерело

Як ми уже повідомляли, президент України Володимир Зеленський висловив надію, що Україна і Грузія збережуть відносини, а конфлікт навколо призначення Михайла Саакашвілі вирішиться. Про це 8 травня глава держави заявив журналістам в Луганській області, де він перебуває з робочою поїздкою. Відео