У маєтку Порошенко під Києвом кипить будівництво

Розкішна резиденція минулого президента України Петра Порошенка в Козині, мабуть, сама помпезна після “Межигір’я”, яке належало його попереднику-втікачу Віктору Януковичу.

У маєтку Порошенко під Києвом кипить будівництво
У маєтку Порошенко під Києвом кипить будівництво
 

>

Видання “Страна” опублікувало свіже відео з квадрокоптера елітного маєтку експрезидента. На кадрах видно, як трава в саду ідеально вистрижена в формі вензелів, на особистому пляжі з’явилася пісочниця для онука і внучки, а біля теплиць будують підсобне приміщення, схоже на будиночок для прислуги.

У маєтку Порошенко під Києвом кипить будівництво

У престижному селищі Козин тиша і спокій. Асфальт гладкий, в придорожніх кафе немає п’яниць. За порядком тут ретельно стежать завдяки ВІП-жителям, природно, в першу чергу мова йде про п’ятого президенті України.

Сімейство Порошенко живе на березі Козинки (притоки Дніпра) близько 10 років. Судячи з податкової декларації, тут у них особняк з прибудовами тисяча триста тридцять одна кв. м за 30 000 000 грн.

У маєтку Порошенко під Києвом кипить будівництво

Його площа можна порівняти з 25 середньостатистичними однокімнатними квартирами (50 кв.м). А сама ділянка просто величезний – майже 3,5 гектара за 5 000 000 грн у нього у власності, ще 0,75 га Петро Олексійович орендує у місцевої сільради.

Однак розглянути, що за краси ховаються на території неможливо через п’ятиметровий забор. Але ось з висоти пташиного польоту видно основну будівлю з високими колонами, яке дуже нагадує Білий дім, резиденцію американських президентів. Є особняк в такому ж стилі, тільки трохи менше і гостьовий будиночок. А також дерев’яна лазня і блакитна церква.

Як ми також розповідали, минулий депутат Верховної Ради Кирило Куликов розповів як експрезидент Петро Порошенко виступав тільки один єдиний раз на сцені Евромайдану, а ексдепутат Пашинський послав його: «Петя, та йди ти …». Відео

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------