Ляшко проти Богдана та Мосійчука?

 

Після загибелі депутата Верховної Ради Валерія Давиденко, на його місце по виборчому окрузі шикуються дуже багато бажаючих захопити собі тепленьке місце в парламенті.

Ляшко проти Богдана та Мосійчука
Ляшко проти Богдана та Мосійчука

Так місце в парламенті, від Чернігівської області по округу №208, може зайняти головний радикал держави Олег Ляшко, він як раз і програв останні вибори покійному депутату Валерію Давиденко. Великі надії покладає на ці перевибори й ексглава Офісу президента Андрій Богдан.

На останніх виборах, що відбулися ще у 2014 році партія Олега Ляшка на цьому окрузі здобула перші місця, за радикалів проголосували понад 24%. Цей виборчий округ виявився єдиний по Україні де перемогу здобула Радикальна партія.

В цьому році, за даними джерел, Ляшко може знову спробувати повернутися в Раду за допомогою виборців Чернігівщини. Його основним конкурентом, ймовірно, стане ексклава Офісу президента Андрій Богдан.

Також з’явилася інформація що за місце в парламенті буде також боротися колишній депутат парламенту, і колишній радикал і соратник Ляшко по партії Ігор Мосійчук.

 

Відео Youtube

Як ми вже розповідали раніше, радикал і колишній депутат Олег Ляшко розповів новину що він зареєструвався у соціальній мережі для молоді TikTok. Зараз майже кожен день у нього на каналі з’являються нові відео, через кілька днів Ляшко став дуже популярним в соцмережі. Відео