Що знову повертається? На місце вбитого Давиденка в Раду може потрапити Олег Ляшко

На місце вбитого Давиденка в Раду може потрапити Ляшко

У неділю в офісі в центрі Києва виявлено тіло депутата Верховної ради Валерія Давиденко. Соціальні мережі облетіла фотографія закривавленого небіжчика, який сидить на стільці в санвузлі. Тут же був виявлений пістолет, розглядається версія про самогубство.

На місце вбитого Давиденка в Раду може потрапити Ляшко
На місце вбитого Давиденка в Раду може потрапити Ляшко
 

Покійний при Вікторі Януковичу обіймати посаду заступника міністра АПК, після євромайдану звільнився і деякий час займався бізнесом. А потім обрався до Верховної Ради та вступив до фракції Петра Порошенка.

Якраз з роботою в міністерстві аграрної політики пов’язана екзотична версія загибелі Давиденко – екс-прес-секретар СБУ Станіслав Речинський не виключає, що тут може бути замішана … розвідка Китаю.

Речинський призводить публікації ЗМІ часів Януковича – тодішній опозиціонер генерал міліції Геннадій Москаль стверджував, що Давиденко винен в отриманні України багатомільярдних фінансових претензій з боку Китаю.

Так чи інакше, але покійний обирався до Верховної Ради у мажоритарному окрузі в Чернігівській області, який вважає «своїм» і скандально відомий політик Олег Ляшко, який «пролетів» повз парламент на останніх виборах. У разі оголошення дострокового обрання депутата замість Давиденко, Ляшко напевно спробує повернутися в Раду.

 

Джерело

Як ми уже повідомляли,  біля офісу глави партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука стався вибух. За інформацією агентства, поліція затримала двох осіб, ще кілька людей зникли. Відео