“Ви тут с@ки чай п’єте «по 500 грн за чашку»: Ляшко замурував вхідні двері в ресторан Тищенка. Відео

Ляшко замурував вхідні двері в ресторан Тищенка

Скандальний екснардеп, та лідер Радикальної партії Олег Ляшко заблокував будівельними блоками вхід в ресторан «Велюр», який належить нардепу від партії «Слуга народу» Миколі Тищенку. Відео з місця події він розмістив на YouTube.

Ляшко замурував вхідні двері
Ляшко замурував вхідні двері в ресторан Тищенка

На записі видно, як Ляшко і кілька людей закривають вхід блоками з використанням монтажної піни. Після цього на вітрині ресторану написали фарбою з балонів «Карантин» і «Закон один для всіх».

«Карантин так карантин. Для всіх», – заявив Ляшко. Він назвав ресторан «дорогим гламурним г”вном» і заявив, що нардепи від партії «Слуга народу» «жирують» і п’ють тут чай «по 500 грн за чашку».

«Фермери не можуть продати за 3 копійки огірки та не можуть свою сім’ю прогодувати, а ця сволота, яка називає себе «слугами», жирує, тому що вважає всіх українців лохами … Це бидло вважає себе вище всіх і плює на карантин, закон і правила і на всіх українців. Тому що жадібні», – заявив Ляшко.

 

Джерело

Як ми уже повідомляли, сьогодні поліція навідалася з перевіркою в ресторан нардепа від “Слуги народу” Миколи Тищенка після того, як поширилася інформація про те, що ресторан приймає відвідувачів, попри карантин. Відео

реф

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.