“За козла ответишь”: Проти Андрія Богдана ініціюють кримінальну справу за жорстоке поводження з тваринами

Проти Андрія Богдана ініціюють кримінальну справу за жорстоке поводження з тваринами

 

Відносно колишнього глави Офісу президента Андрія Богдана ініційовано кримінальне провадження. Його хочуть притягнути до відповідальності за жорстоке поводження з тваринами. Про це заявив в “Фейсбуці” адвокат Олексій Шевчук.

Проти Андрія Богдана ініціюють кримінальну справу
Проти Андрія Богдана ініціюють кримінальну справу

– Сьогодні ініціювали кримінальне провадження щодо Андрія Богдана за жорстоке поводження з тваринами. Чекаємо реакцію поліції, – написав правозахисник.

Таке рішення юристами було прийнято після того, як в мережі оприлюднили відео, на якому Богдан дивно поводиться з тваринами в зоопарку.

На відео зафіксовано, як Богдан тягне козла за вуха і передражнює мукання тварини, а потім каже йому: “Козлина ти погана”. Це налякало маленького хлопчика, якого тато взяв за руку і повів.

Згідно з правилами, відвідувачі не можуть годувати тварин, голосно говорити та бути в стані сп’яніння. Однак, відео, швидше за все, записано в контактній частини зоопарку, де можна чіпати тварин.

 

Проти Андрія Богдана ініціюють кримінальну справу

Джерело

Як ми уже розповідали,  в українських ЗМІ з’явилася інформація що колишній глава Офісу президента Андрій Богдан захворів на коронавірус. Новим вірусом Сovid-19 заразилася колишня дівчина Богдана – Анастасія Слічна – під час відпочинку на французькому курорті Куршевель. Коронавірус також діагностований у колишнього глави ОП.