“Я на його місці подав би у відставку”. Комаровський висловився про Володимира Зеленського. Відео

“Я на його місці подав би у відставку”. Комаровський висловився про  Зеленського

Відомий український педіатр і шоумен Євген Комаровський, колишній радник президента Зеленського, який зібрався з тренінгами в Росію, заявив, що його дуже пригнічує результат роботи президента України.

 

Комаровський висловився про  Зеленського
Комаровський висловився про  Зеленського
 

 

Про те, що робота Володимира Зеленського на посаді глави держави викликає у нього величезний смуток, заявив лікар в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону.

По словах Комаровського, він на місці президента кинув би все і пішов.

«Мені погано, мені дуже погано. Викликають величезний смуток, просто іноді хочеться ридати і все», – сказав лікар-педіатр.

Також Комаровський зазначив, що Зеленському насправді дуже і дуже важко, але «це не надає йому підстав не звертати уваги на тих людей, які від нього абсолютно певного хотіли і чекали». При цьому лікар зазначив, що як в людині, в Володимирі Зеленському він не розчарується ніколи.

 

Джерело

 

Також дитячий лікар Євген Комаровський, за порадами до якого завжди звертаються українські батьки, виявився популярний не тільки в Україні, а й за її межами. Так лікар збирається виступити з лекціями в російських містах, чим викликав обурення українців.